اخبار نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی قم تا پایان دولت فعلی افتتاح شود

نمایشگاه بین المللی قم تا پایان دولت فعلی افتتاح شود

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بهرام سرمست در سخنانی با اشاره به مصوبه اخیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان در الحاق ۸۷ هکتار از اراضی به شهرک صنعتی شکوهیه اظهار کرد: این الحاق علاوه بر پاسخگویی به نیاز کارآفرینان و سرمایه گذاران، سبب سرعت بخشیدن به احداث طرح های توسعه ای واحدهای تولیدی در این شهرک صنعتی خواهد شد.

وی همچنین نمایشگاه بین المللی قم را دارای اهمیت ویژه دانست و خاطر نشان کرد: یکی از مهم ترین مزیت های قم نسبت به سایر استان ها قرار گرفتن آن در شاهراه ارتباطی کشور است و از این رو می توان کارکرد نمایشگاه بین المللی قم را فرااستانی عنوان کرد.

استاندار قم با بیان این که بهره برداری از این نمایشگاه می تواند به توسعه صنعت استان منجر شود خواستار تکمیل آن تا پایان دولت فعلی شد و گفت: پیگیری مسائل مرتبط با نمایشگاه بین المللی قم از دستگاه های ملی یک ضرورت است.

سرمست در ادامه کاهش میزان بارندگی در کشور و استان قم و نیز مشکل کمبود برق نسبت به میزان مصرف را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: لازم است تا تدابیر لازم برای مدیریت مصرف انرژی در استان مورد توجه ویژه باشد.
استاندار قم همچنین با تأکید بر استفاده از ظرفیت های موجود برای تأمین برق ادامه داد: صرفه جویی در مصرف برق نیازمند اطلاع رسانی و کار فرهنگی است.
وی افزود: استفاده از پساب توسط شهرک های صنعتی باید از سوی مسئولان امر و با جدیت دنبال شود تا با مشکل کم آبی در استان مواجه نشویم.
سرمست با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای توسعه زیرساخت شهرک های صنعتی استان اذعان کرد: توجه به زیرساخت ها از اهمیت ویژه ای برای شهرک های صنعتی استان قم برخوردار است.


لینک کوتاه : https://qomfair.com/b/7f09

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید