اخبار جشنواره ها

کارآفرینان و تعاونگران برتر استان قم تجلیل شدند

کارآفرینان و تعاونگران برتر استان قم تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، جشنواره رونق تولید  با موضوع تقدیر از کارآفرینان و تعاونگران برتر استان قم و با حضور  سرمست استاندار ، حجت الاسلام ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ،  امیر آبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ،  میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین استانی ، کارآفرینان و تعاونگران استان قم برگزار شد.

مصطفی کاویانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: در این جشنواره که با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص ارج نهادن کارآفرینان و تولیدکنندگان برگزار شد 200 کارآفرین و تعاونگر فعال در استان قم فعالیت های خود را به ثبت رساندند که درنهایت با نظر داوران 20 نفر برتر شایسته تجلیل شدند.

وی افزود : این افراد از ابتدا نقش موثری در راستای تحقق شعار سال یعنی رونق تولید ملی ایجاد و زمینه اشتغال بسیاری از جوانان را فراهم کرده اند.

حجت الاسلام  ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ، کند بودن فرآیند رسیدگی به درخواست ها و پیچیده بودن ساختار اداری تولیدکنندگان را سد راه این قشر در رونق تولید و توسعه اقتصادی برشمرد و افزود: کم کردن سنگ اندازی ها برای انجام امور قانونی تولیدکنندگان دغدغه نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که در این راستا به دنبال تصویب قوانین جدیدی در مجلس هستیم.

این نماینده تاکید کرد: برای تحقق رونق تولید باید با جدیت راه های زد و بند سودجویان اقتصادی را مسدود و از توان بخش خصوصی و تعاونی ها در توسعه اقتصادی به بهترین نحو استفاده کرد.

سرمست استاندار قم نیز از تولیدکنندگان و تعاونگران بعنوان ستون خیمه تولید و افسران جنگ اقتصادی نام برد و گفت: وظیفه اصلی ما حمایت و پیشتیبانی  از کسانی است که دراین زمان حساس و بدون توجه به تحریم ها ، دغدغه توسعه اقتصادی کشور را دارند و کارآفرینی می کنند.

میرزایی معاون امور اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی هم در این مراسم بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت ها و بخش خصوصی برای توسعه اقتصادی استان قم تاکید کرد.


لینک کوتاه : https://qomfair.com/b/cdH6

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید