مصاحبه و رپرتاژ خبری

رضایت مندی مشتری در بالا ترین سطح هدف مجتمع تولیدی بازرگانی احمد خانی می باشد

رضایت مندی مشتری در بالا ترین سطح هدف مجتمع تولیدی بازرگانی احمد خانی می باشد

 

 مصاحبه با مدیرعامل گروه صنعتی آدلان  و مدیرعامل مجتمع تولیدی بازرگانی احمدخانی  که یکی از مجموعه های موفق در تولید و عرضه محصولات تجهیزات آشپزخانه و همچنین تجهیزات سرمایش و گرمایش و ... می باشد به شرح ذیل است:

  1.لطفا بیوگرافی خود را شرح دهید؟

اینجانب اسماعیل احمد خانی مدت ده سال مدیر عامل گروه صنعتی آدلان بوده و در حال حاضر  به عنوان مدیرعامل مجتمع تولیدی بازرگانی احمدخانی مشغول خدمت هستم.

       2.اهداف کوتاه مدت شرکت خود را شرح دهید:

رضایتمندی مشتری از مهمترین اهداف مجموعه ما بوده  و همچنین فروش منعطف با شرایط متنوع چکی و نقدی، تأمین با کیفیت ترین کالاها در متنوع ترین مدلها، سایزها و قیمت ها در سطح شهر از دیگر اهداف این مجموعه می باشد.

        3.برنامه های بلند مدت  خود را تشریح نمایید:

رضایت مندی مشتری در بالاترین سطح مهمترین هدف مجموعه می باشد . مجموعه احمدخانی در نظر دارد با اختلاف به بزرگترین مرکز فروش تجهیزات ساختمانی در استان قم مبدل شود و همچنین در نظر داریم از 0 تا 100 تمامی کالاهای مورد نیاز ساختمان  و نیز بالاترین سطح کیفیت خدمات پس از فروش شامل ارسال رایگان، نصب، گارانتی، تعویض، موجوعی و... را تامین کرده و همچنین  تصیم به تامین 80 درصد از نیازهای بازار در انواع سلایق و شرایط را داریم

        4.مزیت های مجموعه خود را نسبت به سایر رقبا توضیح دهید :

 این مجموعه دارای متنوع ترین سبدکالای ساختمانی  شامل 4 گروه محصولی سرمایشی گرمایشی، تجهیزات آشپزخانه، بهداشتی ساختمان و یراق آلات درب و کابینت ،ارسال رایگان، افتخار همکاری با بیشترین درصد برندهای داخلی و خارجی نسبت به رقبا، مشاوره تخصصی رایگان، خدمات پس از فروش مادام العمر از مهمترین مزیت هایی است که مجموعه ما را نسبت به سایر رقبا متمایز ساخته است.

       5.چالشها و مسایل پیش روی شرکت شما چیست و چه درخواستها و پیشنهادهایی برای مدیران و مسئولین دولتی مربوطه دارید؟

عدم ثبات قیمت محصولات بازار ، جهت گیری دادستدها به سمت دریافتهای نقدی بخاطر وضعیت بازار، عدم تولید محصولات باب میل مشتری توسط تولیدکنندگان که نشان دهنده ضعف در حیطه تولید می باشد و نیز مدت زمان بالای تولید محصولات در شرکتهای تامین کننده جهت تحویل کالا از چالش و مسائل پیش رو می باشد.

        6. اقدامات صورت در زمینه اشتغالزایی را شرح دهید:

       در حال حاضر مجموعه احمدخانی 24 نیروی مستقر در حیطه های مختلف مدیریت، فروش، خدمات پس از فروش، اداری، مالی، بازرگانی، انبار، خدمات و ارسال بار دارد.

        7.برای حفظ بازار سنتی و گشایش راه برای بازار جدید باید چه اقداماتی انجام شود؟

به نظر بنده برای حفظ بازار سنتی و گشایش راه برای بازار جدید تمرکز روی خلق دسته جدیدی از کالا یا خدمات ، تحقیق میدانی  و بازار و همچنین شناخت رقبا مثمر ثمر خواهد بود.

        8. مجتمع تولیدی بازرگانی احمد خانی چه تخفیفاتی را  برای کسانی که با این مجموعه همکاری کنند در نظر گرفته است؟ 

شرایط همکاری مجتمع تولیدی بازرگانی احمدخانی، در خصوص خرید گروه های محصولی تجهیزات آشپزخانه، بهداشتی ساختمان، سرمایشی گرمایشی و یراق آلات برای ارگانها و پروژه ها شرایط ویژه ای هست که در صورت تمایل برای اطلاع از این شرایط باید مشتریان با فروشگاه تماس بگیرند تا کارشناسان به صورت دقیق راهنمایی بکنند.   

9.  ساعات کاری این مجموعه چه زمانی می باشد و مشتریان محترم چگونه می توانند با این مجموعه ارتباط برقرار کنند؟

روزهای شنبه تا پنجشنبه: صبحها 9 الی 14 عصرها 16 الی 22 و نیزروزهای جمعه: 17 الی 22

 

 

 

در ذیل تصاویری از حضور موفق مجتمع بازرگانی احمد خانی را در نمایشگاه ها مشاهده می کنید:

 

 

 

 


لینک کوتاه : https://qomfair.com/b/f1VC

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید