اخبار استان

شاهکار پزشک قمی برای مهار ویروس کرونا

شاهکار پزشک قمی برای مهار ویروس کرونا

به گزارش پایگاه اخبار و رویدادهای فوری:

این روزها کمپین های مردمی در جهت کمک رسانی به مردم و افراد مبتلا به ویروس کرونا شکل گرفته است و هر فرد یا گروهی در حد توان خویش به حل این موضوع کمک می نمایند. قطعا اطلاع رسانی مناسب و سریع به مردم جامعه در این برهه زمانی نیز از اهمیت ویژه برخوردار است.

با این حال افرادی که دارای جایگاه خاص در جامعه هستند و یا حتی با رای  همین مردم انتخاب شده اند با پنهان کردن خویش و فقط با شعار از راه دور در این خیال هستند که کمکی انجام می دهند در حالی که خیلی از روحانیون،بسیجیان و مردم عادی با ایثار و از خود گذشتگی با حضور در بیمارستانها و یا با توزیع پکیج محصولات بهداشتی به صورت رایگان در حال خدمت رسانی هستند.

اما در این میان افرادی هستند که مانند این پزشک حاذق،شاعر و البته خواننده هم با حضور در بیمارستانها و هم در مطب خویش در حال خدمتگذاری به این مردم هستند و همچنین با اجرای این نماهنگ دلنواز، باعث دلگرمی و همبستگی بشتر جامعه شده اند.

این پزشک که سید محمد طباطبایی نام دارد قبلا نیز با انتشار اشعارشان در شبکه های مجازی مورد توجه عموم قرار گرفته بود که تندیس ها و لوح های تقدیر فراوانی نیز در جشنواره ها  و مراسمات بخاطر تخصص، مردمی بودن و اجرای اشعارشان دریافت نموده است.

 

 

شعر نماهنگ طبیب از مرحوم سید میرزا مختار موسوی (شاعر پیر همدانی) بوده که در زمان حیاتش این شعر را به منظور تشکر از جراحی و عمل ایشان توسط این پزشک حاذق  سروده و  نیت داشته که به صورت قاب شده به ایشان  هدیه نموده تا در مطبش نصب نماید.
 بعد از فوت این شاعر همدانی و از طریق یکی از همکلاسی های دوران تحصیل دکتر سید محمد طباطبایی در همدان این اشعار به دستشان رسیده و ایشان نیز این شعر رو با هزینه شخصی در روز پزشک سال های اخیر, در محضر وزیر وقت دکترهاشمی اجرا نمودند که مورد توجه ویژه دکتر هاشمی نیز قرار گرفت.

 

برای مشاهده نماهنگ طبیب با اجرای دلنواز دکتر سید محمد طباطبایی پزشک حاذق قمی اینجا کلیک کنید.

 

نام نماهنگ : طبیب
خواننده : دکتر سید محمد طباطبایی _ قم
آهنگساز : حامد جهانبخشیان

 

تنظیم خبر : مجتبی علیشاهی


لینک کوتاه : https://qomfair.com/b/u590

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید