جستجوی پیشرفته

با کسب حداکثر امتیازات برند مخابرات ایران به عنوان برند محبوب کشور انتخاب شد

در جشنواره برند محبوب که همه ساله به منظور انتخاب بهترین برندها در حوزه های مختلف و انتخاب برندهای خوشنام ایرانی برگزار می شود

مراسم بزرگداشت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت در شهرک شکوهیه برگزار می شود

جامعه صنعتگران شهرک شکوهیه قم از آحاد مردم شهید پرور و جامعه صنعتگران دعوت می نماید تا با حضور پرشور خود در مراسم بزرگداشت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت که درمسجد شهرک شکوهیه برگزار می گردد، شرکت نمایند.

تمام افراد در مناطق شهری و روستایی قم از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردارند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره بهره‌مندی تمام جمعیت شهری استان از آب سالم و بهداشتی را از برکات تصویب قانون تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب برشمرد.

برنامه های گرامیداشت یوم الله 9 دی در قم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مرکز مدیریت و شورای عالی حوزه های علمیه با صدور اطلاعیه ای اعلام کردند: مردم انقلابی قم روز دوشنبه ساعت 10 صبح با حضور در تجمع بصیرتی مدرسه فیضیه و گرامی داشت یوم الله 9 دی اقدام به راهپیمایی خواهند کرد.

سه واحد اقامتی و یک باشگاه ورزشی متخلف در قم پلمپ شد

رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم از پلمپ سه واحد اقامتی و یک باشگاه ورزشی به علت فعالیت غیرقانونی و عدم پایبندی به مقررات و ضوابط ابلاغی خبر داد.

اغلب پروژه‌های منطقه هشت بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

شهردار منطقه هشت قم گفت: عمده پروژه‌های منطقه هشت بالای هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از هر نظر تحت فشار است

سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با بیان اینکه این تیم از هر نظر تحت فشار است و نیاز به حمایت دارد، گفت: شرایط ما قابل مقایسه با سایر تیم‌ها نیست.

تقدیر از «اخلاق صاحبدلان» در جشنواره تئاتر بچه‌های مسجد

در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد از نمایش «اخلاق صاحبدلان» -نماینده قم- در این جشنواره تقدیر شد.