جستجوی پیشرفته

نمایشگاه دائمی قم جزء  پروژه های استراتژیک استان است

استاندارقم: نمایشگاه دائمی جز  پروژه های استراتژیک استان است / لزوم پیگیری جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی نمایشگاه بین‌المللی قم‌/تاکید دکتر سرمست بر نگاه ویژه دستگاهها در حوزه مولدسازی استاندار قم نمایشگاه قم را جز پروژه های استراتژیک در حوزه اقتصادی خواند و بر ضرورت پیگیری جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی نمایشگاه تاکید کرد

امضاء تفاهم نامه ميان شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران و بنياد رودكي

تفاهم نامه همكاري هاي مشترك ميان شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران و بنياد فرهنگي و هنري رودكي از زير مجموعه هاي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي امضاء شد.

بررسی چالش‌های صنعت نمایشگاهی در دوران کرونا

بررسی چالش‌های صنعت نمایشگاهی در دوران کرونا عنوان میزگردی بود که با حضور سه نفر از فعالان برجسته این صنعت و در اصفهان برگزار شد

دفتر جدید انجمن نمایشگاه ها در محل ساختمان اکسپو نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

دفتر جدید انجمن نمایشگاه ها در محل ساختمان اکسپو نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

نمایشگاه بین المللی قم تا پایان دولت فعلی افتتاح شود

استاندار قم خواستار تکمیل نمایشگاه بین المللی قم تا پایان دولت فعلی شد و گفت: کارکرد نمایشگاه بین المللی قم به دلیل قرارگرفتن در شاهراه ارتباطی کشور فرااستانی است.

برگزاری نخستین نشست سراسری مدیران ارشد وزارت صمت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

نخستین نشست سراسری مدیران ارشد وزارت صنعت،معدن و تجارت با حضور دکتر فاطمی امین وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد.

صنعت معدن‌کاری ایران در اکسپو دبی خواهد درخشید

رییس خانه معدن ایران گفت: به‌طور حتم معرفی و حضور آخرین دستاوردها و یافته‌ها در بخش معدن ایران توسط نخبگان و خبرگان این صنعت، نتایج مطلوبی را برای اقتصاد معدنی ایران به همراه خواهد داشت و صنعت معدن‌کاری ایران در اکسپو دبی خواهد درخشید.

استاندار قم: طرح عملیاتی راه دسترسی نمایشگاه بین المللی قم تحقق یابد

استاندار قم: طرح عملیاتی راه دسترسی نمایشگاه بین المللی قم تحقق یابد